محدودیت صدور در پرتال لوتوس


1398/1/18 17:24:19


به اطلاع سرمایه‌گذاران محترم می‌رساند؛ مطابق ابلاغیه سازمان بورس و اوراق بهادار به شماره 12020121 مورخ 97/11/3، از این پس امکان ثبت درخواست صدور صندوق‌های سرمایه‌گذاری که تحت مدیریت تامین سرمایه لوتوس پارسیان فعالیت نمی‌کنند، از طریق پرتال این شرکت وجود ندارد.

بدیهی است امکان صدور صندوق‌های لوتوس پارسیان، پیروزان، نیکوکاری لوتوس رویان، نیکوکاری دانشگاه الزهرا و زرین پارسیان که تحت مدیریت تامین سرمایه لوتوس پارسیان فعالیت می‌کنند، همچنان از طریق پرتال این شرکت فراهم است.

به این ترتیب، تا اطلاع ثانوی امکان صدور واحدهای سرمایه‌گذاری صندوق‌های تصمیم، سپهر تدبیرگران، نوین‌نگر آسیا، دوم اکسیر فارابی و نیکوکاری دانشگاه تهران از طریق پرتال لوتوس وجود نخواهد داشت. برای ثبت درخواست صدور واحدهای سرمایه‌گذاری این صندوق‌ها لازم است مطابق رویه‌ای که مدیر هر صندوق اعلام خواهد کرد اقدام کنید.

درخصوص امکان ثبت درخواست ابطال این صندوق‌ها نیز به اطلاع می‌رساند مطابق ابلاغیه یاد شده، ‌از تاریخ ابلاغیه تا حداکثر 6 ماه (تاریخ 98/5/3) امکان ثبت درخواست ابطال از طریق پرتال این شرکت برای صندوق‌های نامبرده مقدور است و پس از آن لازم است برای ثبت درخواست ابطال نیز به مدیر صندوق‌های یاد شده مراجعه نمایید و یا مطابق رویه اعلامی آنها اقدام کنید.

برای اطلاعات بیشتر درباره هریک از صندوق‌های یاد شده و اطلاع از روال صدور و ابطال آنها می‌توانید به آدرس سایت هر یک از صندوق ها مراجعه کنید.

تامین سرمایه لوتوس پارسیان از همراهی مدیران صندوق‌های نامبرده و سرمایه‌گذاران آنها طی مدت حضور این صندوق‌ها در پرتال شرکت خرسند و سپاسگزار است. امید که تداوم فعالیت همه نهادهای فعال در بازار سرمایه کشور با موفقیت روزافزون و در مسیر توسعه فرهنگ سرمایه‌گذاری و مدیریت حرفه‌ای دارایی‌ها باشد.

تصویر ابلاغیه مذکور را می‌توانید اینجا ببینید.

اگر پرسشی دارید، تردید نکنید

با ما در ارتباط باشید

  • تلفن 8656 021
  • پست الکترونیک info@lotusib.ir