اطلاعیه درخصوص ابطال واحدهای سرمایه‌گذاری صندوق تصمیم


1398/3/22 08:58:38


به اطلاع سرمایه‌گذاران صندوق تصمیم می‌رساند؛ با توجه به تغییرات پیش‌رو لازم است حداکثر تا پایان خرداد ماه نسبت به ابطال واحدهای سرمایه‌گذاری این صندوق اقدام کنند.

پیرو نامه دریافتی از مدیر صندوق سرمایه‌گذاری تصمیم به شماره 980320092 مورخ 20/03/1398 مبنی بر تغییر نوع صندوق، از سرمایه‌گذاران این صندوق درخواست می‌شود نسبت به ابطال واحدهای سرمایه‌گذاری خود در صندوق تصمیم حداکثر تا پایان خرداد ماه اقدام کنند.

مطابق نامه دریافتی، "صندوق سرمایه‌گذاری با درآمد ثابت تصمیم" در حال تبدیل شدن به صندوق قابل معامله در بورس (ETF) است؛ از این‌رو از ابتدای تیرماه امکان ابطال واحدهای سرمایه‌گذاری این صندوق در پرتال لوتوس وجود نخواهد داشت.

به این ترتیب، از سرمایه‌گذاران محترم خواهشمندیم نسبت به ابطال واحدهای سرمایه‌گذاری صندوق تصمیم اقدام کنند.

لازم به توضیح است فرایند تغییر نوع صندوق، ممکن است حدود 2 الی 3 ماه زمانبر باشد و در دوره تغییر، امکان ابطال واحدها و نقدشوندگی صندوق و تقسیم سود وجود ندارد. از طرفی، ‌پس از تغییر نوع صندوق به «صندوق قابل معامله؛ ETF» ، معامله واحدهای سرمایه‌گذاری فقط از طریق شرکت‌های کارگزاری‌ فراهم است. با توجه به دلایل ذکر شده،‌ توصیه می‌شود همه سرمایه‌گذاران نسبت به ابطال واحدهای سرمایه‌گذاری صندوق تصمیم تا پایان خرداد ماه اقدام کنند.

 

*‌*‌*‌برای سرمایه‌گذارانی که قصد سرمایه‌گذاری در سایر صندوق‌های مشابه دارند، دو فرصت به شرح زیر پیشنهاد می‌شود:

- صندوق سرمایه‌گذاری لوتوس پارسیان با سود 19 درصدی و تقسیم سود ماهانه

- صندوق سرمایه‌گذاری پیروزان با سود 21 درصدی و تقسیم سود سه ماه یک بار (روز پانزدهم آخرین ماه هر فصل)

 

نامه صندوق تصمیم در ادامه به استحضار می‌رسد.

نامه صندوق تصمیم

 

اشتراک با دوستان

اگر پرسشی دارید، تردید نکنید

با ما در ارتباط باشید

  • تلفن 8656 021
  • پست الکترونیک info@lotusib.ir