فراخوان سهامداران «لوتوس» برای تکمیل اطلاعات


1398/6/11 09:44:26


نظر به راه‌اندازی سامانه اطلاع‌رساني سهامداران شركت تأمین سرمایه لوتوس پارسیان، لازم است همه سهامداران این شرکت تا پایان شهریور 1398 با مراجعه به بخش امور سهام وبسایت این شرکت، نسبت به تکمیل اطلاعات خود اقدام کنند.

به گزارش روابط عمومی تامین سرمایه لوتوس پارسیان، سهامداران می‌توانند با استفاده از کد بورسی خود به عنوان «نام کاربری» و شماره شناسنامه به عنوان «رمز عبور»، به حساب کاربری خود دسترسی پیدا کنند. به این ترتیب همه اطلاعات از جمله هویتی، ارتباطی، اطلاعات مالی، نقل و انتقالات سهام و ... به سهامدار نمایش داده می‌شود.

لازم است سهامداران محترم با مراجعه به «اطلاعات ارتباطی» و «سایر اطلاعات» نسبت به تکمیل اطلاعات خود در این بخش‌ها که شامل آدرس، شماره تماس، شماره حساب و مواردی از این قبیل است، اقدام کنند.

سهامداران محترم خواهشمند است پس از اولین ورود، نسبت به تغییر رمز عبور خود اقدام کنید.

راهنمای کامل مراحل تکمیل اطلاعات

پس از ورود به سایت شرکت به نشانی www.lotusib.ir ، وارد بخش امور سهام شوید و سپس در قسمت «ورود سهامدار» در قسمت نام کاربری کد بورسی خود را وارد کنید -که شامل حروف و اعداد است- و در قسمت رمز عبور نیز شماره شناسنامه خود را وارد کنید. همچنین، کد امنیتی نشان داده شده را در کادر مربوطه وارد کنید و سپس بر روی دکمه ورود کلیک کنید.

اکنون شما وارد حساب کاربری خود شده‌اید. با انتخاب گزینه «اطلاعات ارتباطی» وارد این بخش شوید و اطلاعات درخواستی این قسمت شامل آدرس، شماره تماس (ثابت و موبایل) و سایر موارد را وارد کنید و در پایان بر روی دکمه «بروزرسانی» کلیک کنید.

پس از تکمیل اطلاعات این بخش به بخش «سایر اطلاعات» مراجعه کنید و اطلاعات درخواستی این بخش شامل شماره حساب و ... را نیز وارد کنید و سپس بر روس «بروزرسانی» کلیک کنید.

به این ترتیب اطلاعات شما در سامانه سهامداران تامین سرمایه لوتوس پارسیان تکمیل شده است.

 

 

اشتراک با دوستان

اگر پرسشی دارید، تردید نکنید

با ما در ارتباط باشید

  • تلفن 8656 021
  • پست الکترونیک info@lotusib.ir