صندوق "ثروت آفرین پارسیان" موفق به کسب رتبه اول شد


1398/9/11 14:33:44


مطابق جدیدترین اطلاعات منتشر شده در آذر ماه 98، صندوق سرمایه‌گذاری ثروت آفرین پارسیان موفق به کسب رتبه اول در ماه گذشته با بازدهی 4/46 درصدی شده است.

به گزارش روابط عمومی تامین سرمایه لوتوس پارسیان، صندوق سرمایه‌گذاری ثروت آفرین پارسیان که از نوع صندوق‌های قابل معامله مختلط تحت مدیریت این شرکت است، موفق شده است با ثبت 4/46 درصد بازدهی طی ماه گذشته، در رتبه اول صندوق‌های قابل معامله مختلط قرار گیرد.

این صندوق با خالص ارزش دارایی بالغ بر 108 میلیارد تومان در تاریخ دهم آذر ماه 1398، ارزش خالص واحدهای سرمایه‌گذاری به مبلغ 36.271 ریال را ثبت کرده است.

صندوق سرمایه‌گذاری ثروت آفرین پارسیان از جمله صندوق‌های سرمایه‌گذاری قابل معامله مختلط است که از تاریخ 1394/05/31 آغاز به فعالیت کرده است. این صندوق تقسیم سود دوره‌ای ندارد و سرمایه‌گذار از رشد ارزش واحدهای سرمایه‌گذاری،‌ سود شناسایی می‌کند.

جهت پذیره‌نویسی یا صدور واحدهای سرمایه‌گذاری این صندوق، ابتدا سرمایه‌گذار باید در صورت نداشتن کد معاملاتی با مراجعه به یکی از کارگزاری‌های عضو شبکه فرابورس کد معاملاتی را اخذ کرده، سپس اقدام به خرید و فروش واحدهای سرمایه‌گذاری از طریق مراجعه حضوری به شرکت‌های کارگزاری کرده و یا با اخذ کد معاملاتی آنلاین، سرمایه‌گذار راسا به صورت اینترنتی اقدام به خرید و فروش واحدهای سرمایه‌گذاری کند.

برای اطلاع از جزئیات بیشتر، اینجا کلیک کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره صندوق ثروت آفرین پارسیان، اینجا کلیک کنید.

اشتراک با دوستان

اگر پرسشی دارید، تردید نکنید

با ما در ارتباط باشید

  • تلفن 8656 021
  • پست الکترونیک info@lotusib.ir