در بیست و دومین رتبه بندی IMI100 اعلام شد: تامین سرمایه لوتوس پارسیان؛ شرکت برتر از نظر رشد سریع


1398/10/29 15:45:38


در بیست‌ و دومین رتبه‌بندی IMI100 که بر اساس اطلاعات سال مالی 1397 انجام شده است، شرکت تامین سرمایه لوتوس پارسیان با 23 رتبه ارتقا نسبت به سال قبل، موفق به کسب جایگاه 213 در میان 500 شرکت برتر ایران و دریافت عنوان "شرکت برتر از نظر رشد سریع" شد.

به گزارش روابط عمومی تامین سرمایه لوتوس پارسیان، در بیست‌ و دومین سال رتبه‌بندی شرکت‌های برتر ایران که توسط سازمان مدیریت صنعتی انجام می‌شود، شرکت تامین سرمایه لوتوس پارسیان با درآمد 2972.4 میلیارد ریال توانسته است در لیست صد شرکت سوم شرکت‌های برتر ایران از نظر میزان درآمد قرار گیرد.

تامین سرمایه لوتوس پارسیان همچنین موفق شده است از لحاظ شاخص «بالاترین ارزش افزوده» ،‌رتبه چهارم را بین صد شرکت سوم کسب کند و ارزش افزوده 2,562 میلیارد ریالی کسب کند.

از نظر شاخص «بیشترین سودآوری» در بین صد شرکت سوم، تامین سرمایه لوتوس پارسیان با کسب سود 2.367 میلیارد ریالی، رتبه پنجم سودآوری را کسب کرده است.

تامین سرمایه لوتوس پارسیان در گروه واسطه‌گری‌های مالی موفق به کسب رتبه سوم صنعت شده است.

سازمان ‌مديريت‌ صنعتي، رتبه‌بندي شركت‌های برتر ايران را براي سالیان متوالي انجام داده است. اين فهرست با فراهم کردن آمار و اطلاعات شفاف و مفيد در مورد بنگاه‌هاي اقتصادي كشور، فضاي روشن‌تري از كسب و كار اقتصادي كشور ارائه مي‌دهد و به مديران، سياستگذاران و پژوهشگران، ياري مي‎رساند تا شناخت و درك دقيق‌تري از مقياس، ساختار مالي و اقتصادي صنايع و بنگاه‌هاي اقتصادي بزرگ كشور بيابند. اين رتبه‌بندي بر اساس اطلاعات مالي مندرج در صورت‌هاي مالي شركت‌ها است كه در پاسخ به فراخوان عمومي و مكاتبات مستقيم به‌دست می‌آید.

تامین سرمایه لوتوس پارسیان چهار سال متوالی است که در این رتبه‌بندی شرکت کرده است و رتبه این شرکت همواره در مسیر بهبود و ارتقا بوده است به نحوی که در نوزدهمین دوره رتبه‌بندی IMI100 این شرکت موفق به کسب رتبه 304 شد که بر اساس اطلاعات سال مالی 1394 بود. در بیستمین رتبه‌بندی سالانه سازمان مدیریت صنعتی، لوتوس پارسیان رتبه کلی 258 را میان 500 شرکت برتر ایران به دست آورد و عنوان «شرکت برتر از لحاظ رشد سریع» را نیز در این سال و بر اساس اطلاعات سال مالی 1395 به دست آورد. در در بیست‌ویکمین رتبه‌بندی IMI100 که بر اساس اطلاعات مالی سال 1396 انجام شد، شرکت تامین سرمایه لوتوس پارسیان با 22 رتبه ارتقا نسبت به سال مالی 1395، موفق به کسب جایگاه 236 در میان 500 شرکت برتر ایران شد.

همچنین در گروه مالی پارسیان، دیگر شرکت‌های گروه نیز موفق به کسب رتبه‌های ارزشمند شده‌اند. بانک پارسیان در میان 500 شرکت برتر ایران رتبه سیزدهم را کسب کرده است و در گروه بانک‌ها و موسسات اعتباری موفق به کسب رتبه چهارم شده است. بیمه پارسیان رتبه کلی 72 و رتبه ششم در گروه موسسات بیمه‌ای را به خود اختصاص داده است. شرکت لیزینگ پارسیان رتبه کلی 405 و رتبه نهم در گروه واسطه‌گری های مالی کسب کرده است. همچنین شرکت تجارت الکترونیک پارسیان رتبه کلی 134 و رتبه هشتم در گروه رایانه و فعالیتهای وابسته و نیز شرکت کارگزاری پارسیان رتبه کلی 489 و رتبه دهم در بین گروه واسطه‌گری‌های مالی را به نام خود ثبت کردند.

اشتراک با دوستان

اگر پرسشی دارید، تردید نکنید

با ما در ارتباط باشید

  • تلفن 8656 021
  • پست الکترونیک info@lotusib.ir