اطلاعیه صندوق‌های سرمایه‌گذاری-فروردین۹۹-؛ ساعت فعالیت پرتال لوتوس تغییر کرد


1399/1/11 14:59:06


سرمایه‌گذاران محترم صندوق‌های سرمایه‌گذاری

به اطلاع می‌رسانیم با توجه به شیوع ویروس کرونا و لزوم پیشگیری هرچه بیشتر از ابتلا به این ویروس،‌ تامین سرمایه لوتوس پارسیان نیز ساعت کاری خود را تا اطلاع ثانوی کاهش داده است.

بر همین اساس و از آنجا که ساعت کاری بانک ها نیز تا ساعت ۱۳ اعلام شده است، صدور و ابطال صندوق‌های سرمایه‌گذاری در پرتال تامین سرمایه لوتوس پارسیان و ساعات پاسخگویی به سرمایه‌گذاران محترم نیز تغییر کرده است.

لذا از تاریخ ۱۶ فروردین ۱۳۹۹، ساعت صدور و ابطال در صندوق‌های سرمایه‌گذاری تحت مدیریت تامین سرمایه لوتوس پارسیان و ساعات پاسخگویی (تلفنی و آنلاین) به سرمایه‌گذاران محترم به شرح زیر خواهد بود:

* لازم به ذکر است ابطال در صندوق زرین پارسیان و صندوق نیکوکاری دانشگاه الزهرا در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 الی 14 خواهد بود.  درخصوص صندوق نیکوکاری الزهرا امکان ابطال در روزهای کاری پنجشنبه از ساعت 8 الی 11 خواهد بود.

 

بدیهی است این تغییرات پیرو کاهش ساعت کاری تامین سرمایه لوتوس پارسیان و با توجه به نیاز به پشتیبانی فعالیت‌های صندوق توسط همکاران ما و نیز ارتباطات با بانک در راستای پرداخت و دریافت وجه اعمال شده است و تا اطلاع ثانوی به قوت خود باقی است.

 

با آرزوی سلامتی و بهروزی برای همه همراهان و هموطنان عزیزمان

تامین سرمایه لوتوس پارسیان

 

 

اشتراک با دوستان

اگر پرسشی دارید، تردید نکنید

با ما در ارتباط باشید

  • تلفن 8656 021
  • پست الکترونیک info@lotusib.ir