سود صندوق لوتوس پارسیان پرداخت شد


1399/3/26 21:13:51


صندوق سرمایه‌گذاری لوتوس پارسیان سود دوره 31 روزه منتهی به 25 خرداد 1399 را روز دوشنبه مورخ 26 خرداد 99 به حساب سرمایه‌گذاران واریز کرد.

به گزارش روابط عمومی تامین سرمایه لوتوس پارسیان، این صندوق در دوره یاد شده معادل 20.1 درصد سود سالانه به حساب سرمایه‌گذاران واریز کرد که برابر 1.6 درصد بازدهی طی دوره (17074ریال سود برای هر واحد سرمایه‌گذاری) است.

مبلغ کل سود واریز شده این دوره صندوق لوتوس پارسیان بالغ بر 3 هزار و 326 میلیارد ریال است که به ازای بیش از ۱94 میلیون واحد سرمایه‌گذاری حاصل شده است.

صندوق سرمایه‌گذاری لوتوس پارسیان که از نوع صندوق‌های با درآمد ثابت و پیش‌بینی سود است، از سال ۱۳۹۱ با مدیریت شرکت تأمین سرمایه لوتوس پارسیان و تحت نظارت سازمان بورس و اوراق بهادار تهران فعالیت می‌کند. مواعد پرداخت سود در این صندوق ماهیانه و تاریخ اعمال سود صندوق ۲۵ام هر ماه است. مدیر صندوق بر طبق امیدنامه، حداکثر تا ۲ روز کاری بعد از اعمال سود، مجاز به واریز سود متعلقه به حساب سرمایه‌گذاران است اما با توجه به روال کاری مدیرِ صندوق، در مدت یک روز کاری سود به حساب سرمایه‌گذاران واریز می‌شود. همچنین پیش بینی سود صندوق برای دوره منتهی به 25 تیر 1399 معادل  ۱۹ درصد اعلام شده است.

سرمایه‌گذاری در صندوق لوتوس پارسیان تنها به صورت آنلاین و از طریق پرتال جامع تأمین سرمایه لوتوس پارسیان به آدرس www.lotusib.ir امکان‌پذیر است که برای این منظور لازم است سرمایه‌گذاران در این پرتال ثبت‌نام و کد کاربری و رمز عبور دریافت کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این صندوق،اینجا کلیک کنید.

اشتراک با دوستان

اگر پرسشی دارید، تردید نکنید

با ما در ارتباط باشید

  • تلفن 8656 021
  • پست الکترونیک info@lotusib.ir