سود صندوق نیکوکاری لوتوس رویان پرداخت شد


1399/4/1 16:25:25


صندوق سرمایه‌گذاری نیکوکاری لوتوس رویان، امروز سود چهاردهمین دوره سرمایه‌گذاری را پرداخت کرد.

به گزارش روابط عمومی تامین سرمایه لوتوس پارسیان، صندوق سرمایه‌گذاری نیکوکاری لوتوس رویان سود دوره 93 روزه منتهی به 31 خرداد 99 را امروز یکشنبه مورخ یکم تیر ماه 99 به حساب سرمایه‌گذاران واریز کرد.

این صندوق در دوره یاد شده برابر 124 درصد بازدهی سالانه کسب کرد که معادل 31.7 درصد بازدهی طی دوره است. کل سود کسب شده در چهاردهمین دوره پرداخت سود بالغ بر 42 میلیارد و 641 میلیون ریال و سود توزیع شده هر واحد برابر 317 هزار و 937ریال بوده است.

صندوق سرمایه‌گذاری نیکوکاری لوتوس رویان از نوع صندوق‌های با درآمد ثابت و پیش‌بینی سود است که از سال ۱۳۹۵ با همکاری شرکت تأمین سرمایه لوتوس پارسیان، پژوهشگاه رویان و مؤسسه خیرین پژوهش سلامت رویان تشکیل شده است. این صندوق به منظور تأمین منابع مورد نیاز پژوهشگاه رویان برای پروژه‌های تحقیقاتی در زمینه درمان بیماری‌های صعب‌العلاج تأسیس شده است.

مواعد پرداخت سود در این صندوق سه ماه یک‌بار و تاریخ اعمال سود صندوق آخرین روز از آخرین ماه هر فصل است.

سرمایه‌گذاری در صندوق نیکوکاری لوتوس رویان فقط به صورت آنلاین و از طریق پرتال تامین سرمایه لوتوس پارسیان به آدرس www.lotusib.ir امکان‌پذیر است که برای این منظور لازم است سرمایه‌گذاران در این پرتال ثبت‌نام کرده و کد کاربری و رمز عبور دریافت کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این صندوق، اینجا کلیک کنید.

 

 

اشتراک با دوستان

اگر پرسشی دارید، تردید نکنید

با ما در ارتباط باشید

  • تلفن 8656 021
  • پست الکترونیک info@lotusib.ir