بدون محدودیت سرمایه‌گذاری کنید امکان واریز آنلاین از حساب پارسیان به حساب صندوق های لوتوس


1400/2/18 09:28:25


امکان واریز مستقیم از حساب سرمایه‌گذار به حساب صندوق‌های سرمایه‌گذاری به صورت آنلاین در مرکز سرمایه‌گذاری آنلاین لوتوس فراهم شد.

تامین سرمایه لوتوس پارسیان فرصتی جدید برای سرمایه‌گذاران در مرکز سرمایه‌گذاری آنلاین لوتوس فراهم کرده است که بر این اساس برای سرمایه‌گذاری در صندوق‌ها دیگر نیازی به استفاده از کارت بانکی نیست و می‌توانید از حساب خود به صورت مستقیم واریز آنلاین در حساب صندوق‌ها انجام دهید.

این اقدام تامین سرمایه لوتوس پارسیان در پی محدودیت‌های موجود برای انتقال وجه از طریق کارت بانکی در درگاه‌های بانکی شاپرک، انجام شده است که سرمایه‌گذاران بتوانند به صورت مستقیم بدون محدودیت مبلغ و بدون نیاز به مراجعه حضوری به شعب بانک، وجه مورد نظر را از حساب بانک پارسیان خود به حساب هر یک از صندوق‌های سرمایه‌گذاریِ مرکز سرمایه‌گذاری آنلاین لوتوس واریز و درخواست صدور خود را ثبت کنند.

لذا از این پس سرمایه‌گذاران محترم می‌توانند برای واریز وجه به حساب صندوق‌های سرمایه‌گذاری و ثبت درخواست صدور در پرتال لوتوس از طریق « واریز از طریق شماره حساب » اقدام کنند و از این طریق مبلغ مورد نظر را بدون محدودیت از حساب خود در بانک پارسیان برداشت و در حساب صندوق واریز کنند و بدین ترتیب درخواست صدور خود را بدون محدودیتِ مبلغ ثبت کنند.

برای این کار کافی است شما پس از ورود به منوی «ثبت سفارش» و انتخاب صندوق مورد نظر برای سرمایه‌گذاری، مبلغ مد نظر برای سرمایه‌گذاری را در کادر مربوطه وارد کنید و پس از تایید توافقنامه سرمایه‌گذاری، گزینه «واریز از طریق شماره حساب» را انتخاب کنید. به این ترتیب تمام حساب‌های شما در بانک پارسیان به همراه مانده ریالی آن حساب به شما نمایش داده می‌شود و شما می‌توانید حسابی که می‌خواهید از آن پول برداشت کنید را انتخاب کنید. سپس کلید «دریافت رمز یکبار مصرف» را زده و رمزی که به موبایلتان پیامک شده است را در کادر مربوطه وارد کنید و در نهایت بر روی دکمه «صدور» کلیک کنید به این ترتیب درخواست صدور شما ثبت می‌شود.

در حال حاضر این امکان صرفا برای دارندگان حساب بانک پارسیان فراهم است و برای سایر حساب‌های بانکی هنوز این امکان ایجاد نشده است لذا بدیهی است امکان قبلی که پرداخت از طریق کارت بانکی است همچنان وجود دارد و چنانچه سرمایه‌گذار قصد واریز پول از حسابی غیر از پارسیان داشته باشد این امکان وجود دارد هر کد ملی تا سقف 100 میلیون تومان و هر کارت بانکی تا سقف 50 میلیون تومان در روز از کارت سایر بانک‌ها از طریق درگاه پرداخت واریز انجام دهد.

تامین سرمایه لوتوس پارسیان همواره سعی دارد با ارائه راهکارهای نوین، بهترین فرصت‌های سرمایه‌گذاری را در اختیار مخاطبان خود قرار دهد.

اشتراک با دوستان

اگر پرسشی دارید، تردید نکنید

با ما در ارتباط باشید

  • تلفن 8656 021
  • پست الکترونیک info@lotusib.ir