سود صندوق پیروزان پرداخت شد


1400/6/16 15:01:18


 

سود دوره 93 روزه منتهی به 15 شهریور ماه 1400 صندوق سرمایه‌گذاری پیروزان معادل 21/27 درصد سالانه، روز سه‌شنبه مورخ 16 شهریور ماه 1400 به حساب سرمایه‌گذاران این صندوق واریز شد.

به گزارش روابط عمومی تأمین سرمایه لوتوس پارسیان، سود یاد شده معادل 54.189 ریال به ازای هر واحد و برابر با 5/23 درصد بازدهی طی دوره است.

چنانچه حساب بانک پارسیان را در پرتال لوتوس معرفی کرده‌اید، سود صندوق به حساب بانک پارسیان شما واریز شده و در صورتی که حساب معرفی شده غیر از بانک پارسیان است، پرداخت سود مشمول چرخه پرداخت بین بانکی شده و با توجه به زمان مقرر در چرخه بین بانکی، مبلغ سود در حساب شما قرار خواهد گرفت.

چنانچه شما گزینه سرمایه‌گذاری مجدد را فعال کرده باشید، سود به حساب شما واریز نشده و واحدهای جدید برایتان صادر می‌شود.

صندوق سرمایه‌گذاری پیروزان که یکی از بهترین صندوق‌های با درآمد ثابت و پیش‌بینی سود است، با مدیریت شرکت تأمین سرمایه لوتوس پارسیان فعالیت می‌کند. مواعد پرداخت سود در این صندوق سه ماه یک‌بار است و تاریخ اعمال سود صندوق ۱۵امین روز از آخرین ماه هر فصل است. مدیر صندوق بر طبق امیدنامه، حداکثر تا ۲ روز کاری بعد از اعمال سود، مجاز به واریز سود متعلقه به حساب سرمایه‌گذاران است اما با توجه به روال کاری صندوق، در مدت یک روز کاری سود به حساب سرمایه‌گذاران واریز می‌شود.

سرمایه‌گذاری در این صندوق از طریق مرکز سرمایه‌گذاری آنلاین لوتوس به آدرس www.lotusib.ir فراهم است، که برای این منظور لازم است سرمایه‌گذاران در پرتال ثبت‌نام و کد کاربری و رمز عبور دریافت کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این صندوق اینجا کلیک کنید.

 


اشتراک با دوستان

اگر پرسشی دارید، تردید نکنید

با ما در ارتباط باشید

  • تلفن 8656 021
  • پست الکترونیک info@lotusib.ir