سود صندوق لوتوس پارسیان پرداخت شد


1400/10/26 19:12:22


سود دوره 30 روزه منتهی به ۲۵ دی 1400 صندوق سرمایه‌گذاری لوتوس پارسیان معادل ۲۰/۶۶ درصد سالانه، امروز یکشنبه مورخ 26 دی 1400 به حساب سرمایه‌گذاران واریز شد.
به گزارش روابط عمومی تامین سرمایه لوتوس پارسیان، این صندوق در دوره یاد شده معادل ۲۰/۶۶ درصد سود سالانه به حساب سرمایه‌گذاران واریز کرد که برابر ۱/7 درصد بازدهی طی دوره و معادل ۱۶.۹۸۳ ریال سود برای هر واحد سرمایه‌گذاری است.
مبلغ کل سود واریز شده این دوره صندوق لوتوس پارسیان بالغ بر 7 هزار و 572 میلیارد ریال است که به ازای بیش از 445 میلیون واحد سرمایه‌گذاری حاصل شده است.
صندوق سرمایه‌گذاری لوتوس پارسیان یکی از بهترین صندوق‌های سرمایه‌گذاری درآمد ثابت و با پیش‌بینی سود است که از سال ۱۳۹۱ با مدیریت شرکت تأمین سرمایه لوتوس پارسیان و تحت نظارت سازمان بورس و اوراق بهادار تهران فعالیت می‌کند. مواعد پرداخت سود در این صندوق ماهیانه و تاریخ اعمال سود صندوق ۲۵ام هر ماه است. مدیر صندوق بر طبق امیدنامه، حداکثر تا ۲ روز کاری بعد از اعمال سود، مجاز به واریز سود متعلقه به حساب سرمایه‌گذاران است اما با توجه به روال کاری مدیرِ صندوق، در مدت یک روز کاری سود محاسبه و به حساب سرمایه‌گذاران واریز می‌شود. منظور از «روزِ کاری»، روزهای شنبه تا چهارشنبه غیر تعطیل در تقویم رسمی کشور است و پرداخت سود ممکن است تا پایان روز یاد شده زمانبر شود.
از مزایای صندوق لوتوس پارسیان این است که سرمایه‌گذاری در این صندوق با رقم بسیار کم امکان‌پذیر است به نحوی که فقط با ۱۱۰ هزار تومان می‌توانید در این صندوق سرمایه‌گذاری کنید و سودِ با ثبات و در عین حال بالاتر از سپرده بانکی دریافت کنید.
سرمایه‌گذاری در صندوق لوتوس پارسیان به صورت آنلاین و از طریق مرکز سرمایه‌گذاری آنلاین لوتوس به آدرس www.lotusib.ir امکان‌پذیر است که برای این منظور لازم است سرمایه‌گذاران ابتدا در سامانه سجام ثبت‌نام کرده و احراز هویت شوند و سپس کد کاربری و رمز عبور از پرتال لوتوس دریافت کنند.
برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این صندوق، اینجا کلیک کنید.


اشتراک با دوستان

اگر پرسشی دارید، تردید نکنید

با ما در ارتباط باشید

  • تلفن 8656 021
  • پست الکترونیک info@lotusib.ir