تامین سرمایه لوتوس مدیر 3 صندوق بزرگ بازار سرمایه کشور


1401/3/17 16:42:01


مطابق جدیدترین اطلاعات منتشر شده در خرداد ماه 1401، صندوق‌های سرمایه‌گذاری لوتوس پارسیان، اعتمادآفرین پارسیان و پشتوانه طلای لوتوس تحت مدیریت شرکت تامین سرمایه لوتوس پارسیان در روز سه شنبه مورخ 17 خرداد به عنوان بزرگترین صندوق‌های بازار سرمایه کشور انتخاب شدند.

به گزارش روابط عمومی تامین سرمایه لوتوس پارسیان، صندوق سرمایه‌گذاری لوتوس پارسیان از نوع صندوق‌ با درآمد ثابت و پیش بینی سود با خالص ارزش دارایی بالغ بر 496 هزار میلیارد ریال، صندوق اعتمادآفرین پارسیان از نوع صندوق درآمد ثابت قابل معامله (ETF) با خالص ارزش دارایی بالغ بر 125 هزار میلیارد ریال و صندوق پشتوانه طلای لوتوس از نوع کالایی (طلا) با خالص ارزش دارایی بالغ بر 16 هزار میلیارد ریال که تحت مدیریت این شرکت است، موفق شدند در لیست بزرگترین صندوق‌های بازار سرمایه کشور قرار بگیرند.

صندوق سرمایه‌گذاری اعتماد آفرین پارسیان از جمله صندوق‌های سرمایه‌گذاری قابل معامله با درآمد ثابت است که از تاریخ 1394/02/05 آغاز به فعالیت کرده است. این صندوق تقسیم سود دوره‌ای ندارد و سرمایه‌گذار از رشد ارزش واحدهای سرمایه‌گذاری،‌ سود شناسایی می‌کند.
صندوق پشتوانه طلای لوتوس از نوع صندوق‌های سرمایه‌گذاری قابل معامله کالایی با پشتوانه سکه طلا در بورس کالای ایران و اولین صندوق کالایی بازار سرمایه کشور است که موضوع فعالیت آن سرمایه‌گذاری در اوراق بهادار مبتنی بر گواهی سپرده طلا و اوراق مشتقه مبتنی بر سکه طلا است.

برای سرمایه‌گذاری در این دو صندوق لازم است کد بورسی داشته و از طریق سیستم معاملات کارگزاری‌ها اقدام به معامله واحدهای صندوق در نماد «اعتماد» و "طلا" کنید. 
صندوق سرمایه‌گذاری لوتوس پارسیان از نوع صندوق‌های با درآمد ثابت و پیش‌بینی سود است که از سال 1391 توسط تامین سرمایه لوتوس پارسیان تاسیس شد و از آن زمان تا کنون فعالیت دارد. این صندوق در مقاطع ماهانه سود به سرمایه‌گذاران خود پرداخت می‌کند. صندوق لوتوس پارسیان هر ماه در تاریخ ۲۵ام محاسبات سود را اعمال می‌کند و اولین روزِ کاری بعد از 25ام سود را به حساب سرمایه‌گذاران پرداخت می‌کند.
برای سرمایه‌گذاری در این صندوق لازم است در پرتال تامین سرمایه لوتوس پارسیان ثبت‌نام کرده و کد کاربری و رمز عبور دریافت کرده باشید. چنانچه قبلا در پرتال سرمایه‌گذاری لوتوس ثبت‌نام نکرده‌اید، لازم است ابتدا در سامانه سجام ثبت‌نام کرده و احراز هویت شوید و سپس با ثبت نام در پرتال لوتوس کد کاربری و رمز عبور دریافت کنید و از طریق سیستم آنلاین معامله (صدور و ابطال) واحدهای سرمایه‌گذاری این صندوق را انجام دهید.


اشتراک با دوستان

اگر پرسشی دارید،تردید نکنید

با ما در ارتباط باشید

  • تلفن 8656 021
  • پست الکترونیک info@lotusib.ir