مشاوره سرمایه‌گذاری

مقدمه

همان‌طور که سن افراد بالاتر می‌رود، دغدغه‌های زندگی شخصی و به همان ترتیب دارایی‌های مالیشان نیز افزایش می‌یابد. بنابراین تسلط بر امور مالی که نیاز به ساعت‌ها تحقیق و یادگیری و تلاش مداوم است، فعالیتی دشوار و زمانبر می‌شود. هر فردی به تنهایی می‌تواند پول خود را مدیریت کند ولی به همان میزانی که ممکن است بتواند اتومبیل شخصی خود را تعمیر کند! بنابراین کمک گرفتن از افرادی که در این زمینه تخصص کافی دارند نه تنها می‌تواند زمان را برایشان ذخیره کند، بلکه استراتژی‌های مالی آن‌ها را نیز ثابت نگه می‌دارد. مشاوره مالی فرآیندی است که با کسب اطلاعات مورد نظر از سرمایه‌گذار، پیشنهادات مالی در خصوص سرمایه‌گذاری جهت اهداف کوتاه‌مدت یا بلندمدت مالی ارائه می‌شود. مشاور مالی فردی، حرفه‌ای در حوزه ارائه خدمات و سرویس‌های مورد نیاز سرمایه‌گذار مانند برنامه‌های بازنشستگی، پس‌انداز، سرمایه‌گذاری آتی یا مازاد، مدیریت هزینه‌ها، برنامه‌های تحصیلی، مالیاتی، بیمه و ... با برنامه‌ریزی مالی، پیشنهادات و معرفی محصولات مالی یا ترکیبی از هر دو را به سرمایه‌گذار ارائه می‌دهد و همچنین در راستای ارتقای مهارت‌های شخصی برنامه‌های مالی، آموزش‌ها و مبانی اصولی آن را در اختیار سرمایه‌گذار می‌گذارد. 
مشاوران مالی با استفاده از دامنه گسترده‌ای از اطلاعات شامل روندهای اقتصادی، تغییرات پیوسته بازارها و ... همچنین با شناسایی علائق و نیازمندی‌های سرمایه‌گذاران، در جهت اتخاذ تصمیمات سرمایه‌گذاری به آنان کمک می‌کنند.


خدمات مشاوره سرمایه‌گذاری

با مراجعه به شرکت تأمین سرمایه لوتوس اقدامات زیر صورت می‌پذیرد: 
1. مشاوره سرمایه‌گذاری در انواع اوراق بهادار: پیشنهاد انواع اوراق بهادار متناسب با ریسک و استراتژی سرمایه‌گذار 
2. مشاوره سرمایه‌گذاری آتیه: مشاوره بازنشستگی مازاد هزینه‌های تحصیلی 
3. مشاوره سرمایه‌گذاری بیمه عمر: برنامه‌ریزی سرمایه‌گذاری در بیمه عمر 
4. مشاوره مالیاتی: شناسایی دارایی‌های مشمول مالیات و محاسبه نرخ مالیات آن‌ها و ارائه راهکارهای مناسب جهت کاهش میزان مالیات 

شرایط استفاده از این خدمات و کارمزد دریافتی متعاقبا اعلام می‌شود.

اشتراک با دوستان

اگر پرسشی دارید، تردید نکنید

با ما در ارتباط باشید

  • تلفن 8656 021
  • پست الکترونیک info@lotusib.ir