درباره صندوق

صندوق جسورانه رویش لوتوس

صندوق جسورانه، از یک‌سو سرمایه لازم برای رشد و توسعه شرکت‌هایی با درآمد و محصولات و خدمات در حال توسعه که در مرحله اولیه چرخه عمر خود هستند را فراهم می‌کند و از سوی دیگر سرمایه طرح‌های توسعه برای شرکت‌های بالغ در مراحل بعدی چرخه عمرشان را تأمین می‌کند. 

هدف از تشکیل صندوق

جمع‌آوری سرمایه از سرمایه‌گذاران حقیقی و حقوقی و تزریق آن در شرکت‌های در شرف تاسیس، تحقیق و توسعه و یا نوپای دارای پتانسیل رشد زیاد و سریع، با هدف کسب بیشترین بازدهی اقتصادی ممکن در برابر پذیرش ریسک، هدف اصلی تشکیل صندوق است. در راستای اهداف یاد شده، صندوق منابع مالی را جمع‌آوری نموده و اوراق مالکیت اشخاص حقوقی با موضوع فعالیت در زمینه‌هایی از جمله طرح‌های تحقیق و توسعه، پروژه‌های فکری و نوآورانه، اختراعات و علائم تجاری به منظور بهره‌برداری رساندن و تجاری سازی دارایی‌های یاد شده از طریق تملک خرد یا مدیریتی، سرمایه‌گذاری می‌نماید.

 

سرمایه‌گذاری‌های صندوق جسورانه رویش لوتوس

صندوق سرمایه‌گذاری جسورانه رویش لوتوس، با توجه به اهداف خود تاکنون در 3 استارت آپ در حوزه فناوری اطلاعات و 3 استارت آپ در حوزه سلامت سرمایه‌گذاری کرده است.

بیمه بازار

بیمه بازار، نخستین وبسایت خرید اینترنتی بیمه در ایران است. کاربران می‌توانند خدمات مشاوره خرید، مقایسه قیمت بیمه از شرکت‌های مختلف و خرید آنلاین را در بیمه بازار دریافت نمایند.

شیپور

سایت شیپور با موضوع نیازمندی‌های آنلاین راه‌اندازی شده است و هدف اصلی آن در ارتباط قرار دادن خریدار و فروشنده به صورت مستقیم می‌باشد. شیپور بستری است که ارائه خدماتی نظیر استخدام، کاریابی و همچنین خرید و فروش کالاهایی نظیر لوازم الکترونیکی، موبایل، تبلت، لوازم خانگی، املاک، خودرو، لوازم شخصی، لوازم تفریحی و ورزشی را تسهیل می‌کند.

ایران تلنت

ایران‌تلنت بزرگترین وب سایت استخدامی ایران است که نزدیک به یک میلیون نفر از جامعه متخصصان و مدیران ایرانی به عضویت آن در آمده‌اند و بالغ بر ۵۰۰۰ شرکت معتبر داخلی و خارجی، استخدام‌های خود را از طریق آن انجام می‌دهند.سایت ایران‌تلنت تحت مالکیت و مدیریت شرکت آریا تالین گام از سال ۱۳۸۳ با ارائه خدمات آنلاین برای ایجاد ارتباط مستقیم میان کارجویان و کارفرمایان راه‌اندازی شد. ایران‌تلنت طی این سالها به عنوان سایت استخدامی پیشرو در کشور، با بهره‌گیری از تکنولوژی‌های روز دنیا در فضای مجازی، فعالیت خود را گسترش داده است.

شرکت رویین تن سلول

این شرکت در مرداد 96 با هدف ایجاد بانک سلولی جهت انواع کاربردهای درمانی در حوزه پوست و ترمیم بافت تاسیس شد. موارد متعدد زخم‏های عمیق و مزمن، زخم‌های عروقی، زخم‌های دیابتی، سوختگی‌های شدید و حاد، کاربردهای زیبایی و رفع ناهنجاری‌های پوستی و از بین بردن چین و چروک بازار هدف این محصولات هستند.

شرکت رویان بن سلول

این شرکت از بهمن 96 و با موضوع فعالیت تولید سلول‌های بنیادی آغاز به کار کرده است. هدف اصلی این بانک سلولی که برای اولین بار در ایران ایجاد می‌شود درمان آرتروز، روماتیسم، کمر درد و سکته قلبی و التهاب روده بزرگ می‌باشد.

 شرکت رویش ژن آسا طب

صندوق جسورانه رویش لوتوس با همکاری پژوهشگاه رویان و شرکای کره‌ای اقدام به تاسیس شرکت ژن آسا طب نموده است. هدف اصلی این شرکت تولید رده‌های سلولی تولید کننده داروهای biosimilar است.

 

نوع صندوق
جسورانه
مدیر صندوق
تامين سرمايه لوتوس
تاریخ آغاز فعالیت
1395/10/6
تاریخ قیمت صدور قیمت ابطال خالص ارزش آماری تعداد واحدهای سرمایه گذاری کل خالص ارزش دارایی ها
1397/12/29 820,602 820,307 820,307 500,000 426,108,608,163

مزایای صندوق

• کمک به رشد اقتصادی
• توسعه کارآفرینی 
• ایجاد اشتغال
• توسعه فناوری
• امنیت و اعتماد بالا
• مدیریت حرفه‌ای منابع

اشتراک با دوستان

اگر پرسشی دارید،تردید نکنید

با ما در ارتباط باشید

  • تلفن
    شماره اختصاصی مرکز ارتباط با مشتریان صندوق های سرمایه گذاری : 8656 021
    تماس با تامین سرمایه لوتوس پارسیان : 91078656 021
  • پست الکترونیک
    info@lotusib.ir