سود صندوق پیروزان پرداخت شد

1402/6/18 16:32:02


 سود دوره 93 روزه منتهی به 15 شهریور ماه 1402 صندوق سرمایه‌گذاری پیروزان معادل 23/71 درصد سالانه، روز شنبه مورخ 18 شهریور ماه 1402 به حساب سرمایه‌گذاران این صندوق واریز شد.

به گزارش روابط عمومی تأمین سرمایه لوتوس پارسیان، سود یاد شده معادل 60.419 ریال به ازای هر واحد و برابر با 6/04 درصد بازدهی طی دوره است.

چنانچه حساب بانک پارسیان را در پرتال لوتوس معرفی کرده‌اید، سود صندوق به حساب بانک پارسیان شما واریز شده و در صورتی که حساب معرفی شده غیر از بانک پارسیان است، پرداخت سود مشمول چرخه پرداخت بین بانکی شده و با توجه به زمان مقرر در چرخه بین بانکی، مبلغ سود در حساب شما قرار خواهد گرفت.

صندوق سرمایه‌گذاری پیروزان که یکی از بهترین صندوق‌های درآمد ثابت و با پیش‌بینی سود است، با مدیریت شرکت تأمین سرمایه لوتوس پارسیان فعالیت می‌کند. مواعد پرداخت سود در این صندوق سه ماه یک‌بار است و تاریخ اعمال سود صندوق ۱۵امین روز از آخرین ماه هر فصل است. مدیر صندوق بر طبق امیدنامه، حداکثر تا ۲ روز کاری بعد از اعمال سود، مجاز به واریز سود متعلقه به حساب سرمایه‌گذاران است اما با توجه به روال کاری صندوق، در مدت یک روز کاری سود به حساب سرمایه‌گذاران واریز می‌شود.

سرمایه‌گذاری در این صندوق به صورت آنلاین و از طریق مرکز سرمایه‌گذاری آنلاین لوتوس به آدرس www.lotusib.ir امکان پذیر است. 

چنانچه از قبل در پرتال لوتوس ثبت نام کرده و کد کاربری و رمز عبور دریافت کرده‌اید کافی است پس از ورود به پنل کاربری خود، از قسمت ثبت سفارش اقدام به سرمایه‌گذاری در صندوق کنید. برای اطلاع از نحوه انجام عملیات صدور در پرتال لوتوس ویدئوی زیر را مشاهده کنید.

 اگر قبلا در پرتال تامین سرمایه لوتوس پارسیان ثبت نام نکرده و کد کاربری و رمز عبور ندارید، لازم است ابتدا در سامانه سجام ثبت نام کرده و احراز هویت شوید و سپس با ثبت نام در پرتال لوتوس کد کاربری و رمز عبور دریافت کنید و از طریق سیستم آنلاین معامله صدور و ابطال واحدهای سرمایه‌گذاری این صندوق را انجام دهید. برای اطلاع از نحوه ثبت نام در مرکز سرمایه‌گذاری آنلاین لوتوس ویدئوی زیر را مشاهده کنید.

 برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این صندوق اینجا کلیک کنید.


اشتراک با دوستان

اگر پرسشی دارید،تردید نکنید

با ما در ارتباط باشید

  • تلفن
    شماره اختصاصی مرکز ارتباط با مشتریان صندوق های سرمایه گذاری : 8656 021
    تماس با تامین سرمایه لوتوس پارسیان : 91078656 021
  • پست الکترونیک
    info@lotusib.ir