«اعتماد» همیشه سبز است

«اعتماد» همیشه سبز است

1402/7/3 14:55:06


صندوق اعتمادآفرین پارسیان اولین صندوق قابل معامله با درآمد ثابت در بازار سرمایه کشور است که امکان کسب 26 درصد سود مؤثر سالانه -حتی در شرایط نامساعد و منفی بورس- را فراهم می‌کند.

به گزارش روابط عمومی تامین سرمایه لوتوس پارسیان، در جدیدترین پیش‌بینی سودی که صندوق اعتمادآفرین پارسیان برای سرمایه‌گذاران اعلام کرده است، سود سرمایه‌گذاری در نماد «اعتماد» برای مهر ماه 1402 برابر 26 درصد بازده مؤثر سالانه خواهد بود.

از آنجا که این صندوق تقسیم سود دوره‌ای ندارد، سود واحدها به صورت روزانه به ارزش روز آنها اضافه خواهد شد. به بیان دیگر چنانچه شما واحدهای «اعتماد» را به پرتفوی سرمایه‌گذاری خود اضافه کنید، به صورت روزانه به ارزش این واحدها اضافه خواهد شد و ارزش سرمایه‌گذاری شما هر روز بیشتر از روز پیش می‌شود تا پایان دوره یک ماهه که رشد قیمت این واحدهای سرمایه‌گذاری در مجموع معادل 26 درصد سود مؤثر سالانه به ارزش پرتفوی شما اضافه خواهد کرد.

از مهمترین مزایای سرمایه‌گذاری در نماد «اعتماد» سود همیشگی و ریسک بسیار پایین است که لذت یک سرمایه‌گذاری مطمئن را برای سرمایه‌گذاران تازه‌کار و حرفه‌ای به ارمغان می‌آورد.

این صندوق مناسب سرمایه‌گذارانی است که به کسب سود همیشگی،‌کاهش ریسک پرتفوی وسرمایه‌گذاری مطمئن علاقه دارند.

صندوق اعتماد آفرین پارسیان در طول بیش از ۸ سال فعالیت خود توانسته است تا به امروز با بهره‌مندی از توانایی مدیران مجرب تحت مدیریت تأمین سرمایه لوتوس پارسیان، اعتماد سرمایه‌گذاران بسیاری را به دست بیاورد.

ارزش روز واحدهای اعتماد در حال حاضر در محدوده 59 هزار ریال است و به صورت لحظه‌ای بر اساس سرمایه‌گذاری‌های انجام شده تغییر می‌کند که در سیستم معاملاتی کارگزاری و سایت صندوق قابل مشاهده است.

از آنجا که اعتمادآفرین پارسیان از نوع صندوق‌های قابل معامله یا ETF است، بنابراین برای سرمایه‌گذاری در آن، ابتدا باید از طریق سامانه سجام کد بورسی دریافت کنید. پس از احراز هویت و دریافت کد بورسی، در یکی از کارگزاری‌های فعال و معتبر ثبت‌نام کرده و دسترسی به سیستم آنلاین معاملاتی کارگزاری را دریافت کنید.

سپس می‌توانید با جستجوی نماد «اعتماد» واحدهای صندوق را مانند سایر سهام موجود در بورس خرید و فروش کنید. واحدهای خریداری شده صندوق، به نام شما صادر شده و در صورت تمایل می‌توانید از طریق کارگزاری، گواهی سرمایه‌گذاری دریافت کنید.


اشتراک با دوستان

اگر پرسشی دارید،تردید نکنید

با ما در ارتباط باشید

  • تلفن
    شماره اختصاصی مرکز ارتباط با مشتریان صندوق های سرمایه گذاری : 8656 021
    تماس با تامین سرمایه لوتوس پارسیان : 91078656 021
  • پست الکترونیک
    info@lotusib.ir